Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizde verilen bilgiler sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@angelini.com.tr e-posta adresi aracılığıyla iletebilirsiniz

Kullanım Koşulları

Bu site, Nispetiye Mah. Aytar Cad. Fecri Ebcioğlu Sok. RSD Plaza No:4 K:1 34340 Levent/İstanbul adresinde faaliyet gösteren, Boğaziçi Kurumlar V.D. 252 000 5543 numaralı Angelini İlaç San ve Tic A.Ş. tarafından yönetilmektedir.
 1. Angelini sitelerine giriş ve bilgi alma işlemleri aşağıdaki Kullanım Koşulları ve yürürlükteki yönetmeliklere tabidir. Dolayısıyla, bu siteye girmek ve bilgi almak, Kullanım Koşullarının koşulsuz olarak kabul edilmesini ve ziyaretçi ile Angelini arasında başka türlü bir anlaşma var ise onun hükümlerini ortadan kaldırmaktadır.
 2. Bu sitede, Angelini ve Angelini Grubu’nun diğer şirketlerinin araştırma çalışmaları ve ürünlerle ilgili faaliyet gösterdikleri terapötik alanlara yönelik bilgiler de bulunmaktadır. Bu bilgiler, sağlığa ilişkin tavsiyeler verilmesi anlamına gelmez. Ziyaretçilerin, teşhise ihtiyaç duyduklarında ve hastalıkları ile ilgili tedavileri bulmak için yalnızca kendi doktorlarına danışmaları önerilir.
 3. Angelini, sitede doğru ve güncel bilgileri bulundurmaya çalışsa da, sitenin içeriği hakkında garanti verilememektedir; bu nedenle, bu durumun ziyaretçiler tarafından bu bilgi ışığında değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, Angelini, sitenin kullanımı ve içeriği bakımından hiçbir sorumluluk almaz. Angelini, sitenin içerdiği bilgilerin doğruluğunun, güncelliğinin, eksiksizliğinin, yeterliliğinin ve zamanlama hatalarından ve ayrıca siteye erişen, kullanan ve gezinen veya materyal, veri, metin, resim, video veya ses dosyasını siteden indirmenin sonucunda bilgisayar ekipmanını veya ziyaretçinin diğer mülkiyetini etkileyebilecek herhangi bir zarardan veya virüslerden sorumlu değildir. Angelini, Angelini’nin yaptıkları veya ihmalleri sonucu veya üçüncü taraflarca meydana gelip gelmemesi halinde, sitenin herhangi bir sorumluluğunu almadan sitenin çalışmasını durdurma veya askıya alma hakkını saklı tutar.
 4. Sitede bulunan bilgiler teknik veya yazım hataları içerebilir. Angelini, herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın, sitedeki tüm bilgilere ve yazılara, içinde açıklanan ürünlere ve programlara değişiklik, düzeltme ve iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.
 5. İnternet sitemiz, ziyaretçilerin ilgisini çekeceğini düşündüğü üçüncü şahısların diğer sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu sitelere bağlanmayı seçerek, ziyaretçi Angelini internet sitesinden kendi isteğiyle ve herhangi bir zorlama olmaksızın ayrıldığını kabul etmektedir.
 6. Angelini, bu siteden erişebileceğiniz diğer web sitelerinin içeriğiyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Angelini web sitesinden bağlandığınız ve Angelini’ye ait olmayan diğer sitelerin içeriğinin Angelini’nin kontrolünde olmadığını bildiririz. Angelini web sitesinde Angelini’ye bağlı olmayan bu diğer sitelere bağlantı olması, bu diğer Angelini’ye ait olmayan sitelerin içeriği ve kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluğu onayladığı veya kabul ettiği anlamına gelmez.
 7. Bu siteden bilgileri kopyalamaya, görüntülemeye ve basımını yapmaya sadece kişisel kullanım için izin verilmektedir. Angelini’nin yazılı onayı olmaksızın, bu sitenin içeriğinin kişisel olmayan veya ticari amaçlarla kullanamasına izin verilmemektedir.
 8. Bu siteden indirilen materyallerle ilgili fikri mülkiyeti gösteren tüm işaretleri ve amblemleri saklamak zorunludur. Aksi belirtilmedikçe, sitede bulunan herhangi bir materyalin telif hakkı ile korunduğu bilinmelidir ve Angelini’nin yazılı iznini almadan sadece Kullanım Koşullarındaki maddelere uygun şekilde kullanılabileceği kabul edilmelidir. Angelini, ziyaretçilerin / kullanıcıların sitenin içerdiği materyalleri uygun olmayan şekilde kullanması durumunda üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmesi konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 9. Bu sitenin içerini tamamen ya da bölerek Angelini internet siteleri dışındaki başka internet sitelerinin içeriğine dahil etmek yasaktır.
 10. Bu internet sitesinin ziyaretçisi / kullanıcısı Angelini’nin veya Angelini grubuna ait şirketlerin veya sitede adı geçen Angelini’nin bağlantıda olduğu üçüncü şahıslara ait markalara, patentlere, teknolojilere veya diğer fikri mülkiyet hakları korunan materyallere atıfta bulunmaksızın bu sitedeki bilgileri kullanamazlar ve ekonomik kazanç sağlayamazlar.
 11. İnternet sitemizdeki Gizlilik Kurallarında belirtilen bilgiler haricinde, siteye ziyaretçilerin / kullanıcıların elektronik postayla veya diğer yollarla gönderdiği tüm iletişim veya materyaller, veriler, sorular, yorumlar ve öneriler de dahil olmak üzere ve benzerleri, aksi belirtilmedikçe gizli olmayan ve korunmasız bilgiler olarak değerlendirilecektir. Aktarılan ya da siteye gönderilen tüm materyaller Angelini tarafından, örnek olarak kullanılmaları, başka yerlere iletilmeleri, yayınlanmaları ve gönderilmeleri de dahil olmak üzere en geniş yetkileri ile kullanılabilir hale gelmiş demektir. Angelini, siteyle yukarda belirtildiği şekilde paylaşılan fikirlerin, ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve pazarlanması da dahil olmak üzere, herhangi bir amaç için bu fikirlerin konsept, teknik bilgi veya herhangi bir şekilde kullanmakta serbesttir.
 12. Angelini, bu sitenin içinde ziyaretçilerin / kullanıcıların görüşlerini belirttiği sayfaları ve metaryelleri periyodik olarak kontrol etse ve izlese de, bunu yapmakla yükümlü değildir ve bu sayfalarda yer alan içerikler ve bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. İnternet sitemize hakaret içeren, müstehcen, iftira niteliğinde yani herhangi bir hukuk düzenine aykırı mesaj gönderilmesi yasaktır. Bu şekilde bir eylemin gerçekleşmesi durumunda Angelini, yetkililerle işbirliği yapacak ve siteye malzeme gönderirken yasadışı eylemler yapan kişileri tanımlama amaçlı hükümlere derhal uyacaktır.
 13. Angelini, sitenin kullanımı yukarıda belirtilen hüküm ve koşulların bir ihlalini tespit ederse, önceden bildirimde bulunmaksızın, ziyaretçinin/kullanıcının siteye erişiminden ve hizmetlerinden hariç tutulması da dahil ve bu ziyaretçi/kullanıcı tarafından siteye girilen herhangi bir materyalin bu konudaki sorumluluk kabulü olmadan kaldırılması dahil düzeltici işlem yapma hakkını saklı tutar.
 14. Bu internet sitesinin içinde yer alan tartışma servisleri, görüş alışverişleri, gönderim, iletim ve benzeri bölümlerin ziyaretçi/kullanıcı tarafından yanlış kullanılması nedeniyle ortaya çıkan şikayet, hasar, sorumluluk, hukuki işlemler ve diğer zararlı sonuçlara karşı, ziyarteçi/kullanıcı,  Angelini’ye zarar vermeyeceğini taahhüt eder. Bu taahhüt aynı zamanda fikri mülkiyet hakkının, markaların, patentlerin, fikri ve sınai mülkiyetin korunması, haksız rekabet ve hakaret ihlalleri ile ilgili herhangi bir durum içinde geçerli olacaktır.
 15. Angelini, yukarıda belirtilen Kullanma Şartlarını ve hükümlerini periyodik güncellemeler yoluyla gözden geçirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler siteye gelen ziyaretçileri/kullanıcıları bağlarken, aynı zamanda güncellemeleri öğrenmeleri için periyodik olarak bu sayfayı incelemeleri önerilir.

SAĞLIK PROFESYONELLERİ GİRİŞİ